´

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Komedie, 2009

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)American Pie Presents: The Book of Love
USA, 2009, 93 min
Režie: John Putch
Hrají: Eugene Levy, Bug Hall, Kevin M. Horton, Beth Behrs, Melanie Papalia, Jennifer Holland, Cindy Busby, Naomi Hewer, Louisa Lytton, Jessica Drake, Rosanna Arquette, Karin Konoval, Curtis Armstrong, Holly Eglington, Jim Wynorski, C. Thomas Howell, Tim Matheson, Steve Railsback, Bret Michaels, Robert Gauvin

Stáhnout film

Kdo by si nepamatoval kultovní film Prci, prci, prcičky. Je tu již 10 let s námi. Další díl Prci, prci, prcičky: Kniha lásky je opět o žhavých dívkách a nespoutané zábavě, které prožívají kamarádi Rob, Nathan a Lube. Ve školní knihovně najdou pověstnou knihu obsahující dech vyrážející sexuální rady. Nenechte si tento díl určitě ujít ! Již brzy přijde pokračování: Prci, prci, prcičky: Školní sraz.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy